Hakkımızda

Datça Agrega Beton A.Ş.

Datça Beton Tur. Tic. San. İnş. Haf. Mer. İşl. Ltd. Şti. 2006 yılında Yavuz Erkan Özhan ve Cengiz Ümit Özhan kardeşler tarafından Datça Merkezli kurulmuştur. Daha sonra vizyonumuzu genişleterek, 2013 yılında Ula'ya bağlı Gökova Mahallesinde yeni bir hazırbeton tesisi kurarak, Marmaris, Hisarönü Körfezi ve Ula merkeze beton satışlarına başlamıştır. Firmamız 01.06.2016 tarihinde Kadıoğlu firması ile anlaşmış olup;

Datça Agrega Beton Tur. Tic. San. Haf. Mermer İşl. A.Ş. olarak yeni bir isim almıştır. % 25 Cengiz Ümit ÖZHAN %25 Yavuz Erkan ÖZHAN ve %50 Kadıoğlu firması ortaklığında ödenmiş sermayesi 3.500.000,00 olarak Hazır Beton tesisi olarak faaliyete devam etmektedir.

Bu ortaklık ile güçlenerek, Muğla ve Çıtlıkta bulunan 2 hazır beton tesisi kiralamış olup, Yatağan İlçesinde de bir yatırım yaparak yeni bir Hazır Beton tesisi kurmuştur.

Beton Hizmetleri

Şirketimiz her tür ve TS EN 206-1 standartında beton imalatı ve sevkiyatı yapmakta olup,…

Beton Hizmetleri


Şirketimiz her tür ve TS EN 206-1 standartında beton imalatı ve sevkiyatı yapmakta olup, Marmaris, Muğla Merkez, Yatağan, Kavaklıdere, Bozburun Yarım adası ve Aydın Çine İlçesine hizmet vermekteyiz.

 

Gökova Tesisi: Bu tesisimizden Marmaris İlçesi, Bozburun Yarım Adası, Ula İlçesi, Gökova Körfezine ve Köyceğiz İlçesine hizmet vermekteyiz.

Çıtlık Tesisi:    Bu tesisimizden  Marmaris İlçesi, Bozburun Yarım Adası, Ula İlçesi, Gökova Körfezine ve Köyceğiz İlçesine hizmet vermekteyiz.

Yatağan Tesisi:  Bu tesisimizden  Muğla Merkez ve mahalleri, Yatağan İlçesi, Kavaklıdere İlçesi, Aydın'a bağlı Çine ve Bozdoğan İlçesine hizmet vermekteyiz.

Muğla Kafaca Tesisi: Bu tesisimizden Muğla Merkez ve mahalleri, Yatağan İlçesine  hizmet vermekteyiz.

Referanslarımız

Kavaklıdere Ayrımı - Bozdoğan Mevki Yol İnşaatı

Zigana Peyzaj firmasının ihalesini almış olduğu, Kavaklıdere Ayr. - Bozdoğan…

Dalaman Havalimanı Dış Hatlar Terminali

Dalaman Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nin inşaatının ve YİD (yap işlet…