Hakkımızda

Datça Agrega Beton A.Ş.

Datça Beton Tur. Tic. San. İnş. Haf. Mer. İşl. Ltd. Şti. 2006 yılında Yavuz Erkan Özhan ve Cengiz Ümit Özhan kardeşler tarafından Datça Merkezli kurulmuştur. Daha sonra vizyonumuzu genişleterek, 2013 yılında Ula'ya bağlı Gökova Mahallesinde yeni bir hazırbeton tesisi kurarak, Marmaris, Hisarönü Körfezi ve Ula merkeze beton satışlarına başlamıştır. Firmamız 01.06.2016 tarihinde Kadıoğlu firması ile anlaşmış olup;

Datça Agrega Beton Tur. Tic. San. Haf. Mermer İşl. A.Ş. olarak yeni bir isim almıştır. % 25 Cengiz Ümit ÖZHAN %25 Yavuz Erkan ÖZHAN ve %50 Kadıoğlu firması ortaklığında ödenmiş sermayesi 3.500.000,00 olarak Hazır Beton tesisi olarak faaliyete devam etmektedir.

Bu ortaklık ile güçlenerek, Muğla ve Çıtlıkta bulunan 2 hazır beton tesisi kiralamış olup, Yatağan İlçesinde de bir yatırım yaparak yeni bir Hazır Beton tesisi kurmuştur.

Beton Hizmetleri

Şirketimiz her tür ve TS EN 206-1 standartında beton imalatı ve sevkiyatı yapmakta olup,…

Kavaklıdere Ayrımı - Bozdoğan Mevki Yol İnşaatı


Zigana Peyzaj firmasının ihalesini almış olduğu, Kavaklıdere Ayr. - Bozdoğan yolu Km: 0+000 - 5+203 Arası Toprak Tesviye Sanat Yapıları ve Üst Yapı işi olan bölgedeki çalışmlarında kullanılacak olan Hazır Beton'ları firmamız tarafından temin edilmektedir. Proje başlama tarihi 06/06/2017, bitiş tarihi 17/02/2018.

 

Referanslarımız

Kavaklıdere Ayrımı - Bozdoğan Mevki Yol İnşaatı

Zigana Peyzaj firmasının ihalesini almış olduğu, Kavaklıdere Ayr. - Bozdoğan…

Dalaman Havalimanı Dış Hatlar Terminali

Dalaman Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nin inşaatının ve YİD (yap işlet…